Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panadol baby szuszpenziot...

Panadol baby szuszpenziot adhatom a 15 hos kisfiamnak, meghulesre? Laza nincs, de folyik nagyon az orra es pruszkol.

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
a panadol az láz és fájdalomcsillapító. Mivel ő csak jól megfázott, ezt a gyógyszert teljesen felesleges adnod. Meleg tea, meleg szoba, c-vitamin, valamit az orrába,pl sterimar tengerisó oldat, kb ennyi.
2009. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! De a Panadol Paracetamolt tartalmaz, amit mi felnottek is megfazasra is hasznalunk. Akor az a kisgyerekeknel nem ugyanugy mukodik?
2009. dec. 22. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:

felesleges adnod neki, valóban.

igen, paracetamolt tartalmaz, de az lázra és fájdalomra való.

orrcseppet használj, szívd az orrát, és vegyél neki Coryzaliát.

2009. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Germicid kúpot,napi 3x lehet adni!Ma volt kint nálunk az orvos,mert kisfiam is beteg.Meg cseppeket írt fel,úgyhogy megyünk és váltsuk is ki őket.
2009. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! Es ez a Coryzalia ez mi?
2009. dec. 22. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy nyugodtan adj neki.Csak náthás?Én is voltam már náthás, nem volt túl jó a közérzetem.Attól, hogy 15 hónapos és nem tudja mondani, hogy "majd szétrobban a fejem a takonytól", attól még valószínű így érzi magát.

Én bizony szoktam adni reggel és este 3-4 napig a kisfiamnak,ő 16 hónapos.

2009. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is adni fogom most elso nap valoszinuleg 8 orankent 5 ml-t es ha javulast latok akor csak reggel es este, ahogyan Te is irtad. Megegyszer koszi!
2009. dec. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!