Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell (ene) leülnie...

Hogyan kell (ene) leülnie állásból a babának?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos és amiben csak meg tud kapaszkodni, amellett feáll.Leülni viszont még nem tud. A posijára kéne esnie vagy térdre kéne ereszkednie? Sajnos már elesett párszor és nem tudom, hogy segíthetnék neki.
2009. dec. 21. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Kisfiam egyik térdére ereszkedve,vagy szépen lassan a fenkére tottyanva ül le.Két-három hétig volt gondja ezzel a mutatvánnyal és meglepetésemre magától rájött,hogyan kell esés nélkül földet érni.

Megpróbálhatod megmutatni a babádnak,te hogyan csinálod és talán utánozna,ellesné a technikát. :)

De biztos vagyok benne,hogy inkább az a hangsúlyos ,hogy ő egyedül kísérletezi ki a lecsüccsenést!

2009. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá fog jönni magátol.Az enyém is(9hós)kapaszkodik mindenben.Eleinte,mint egy darab fa eldölt,ha megunta az áldogálást.Mindig sirás volt a vége.Sokszor megfogtam a kezét eresztettem le és mondtam csücs.Mára már szépen leereszkedik és a popsijára pottyan.Elég hamar rájött magátol.
2009. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!