Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiszáradt piros foltocskák...

Kiszáradt piros foltocskák vannak 5 hós fiam arcán, de nem igazán javul kenőcsre. Másnál volt ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan régi 2 forintos méretű 3 db, plussz néhány apró. A doktornő felületes hámsérülésnek írta, nyáltól is lehet és biztos kicsit felülfertőződhetett, de a Nizoralos krém amit írt nem igazán hatásos.

Mostanában a hideg is rontott rajta, Niveás popsikenőccsel kenem be este az arcoscskáját. Nem ártok vele ugye?


2009. dec. 21. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Bioptron lámpa segíthetne?
2009. dec. 21. 10:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ekcéma is lehet, az egyik ismerősöm kisfiának volt egy kis piros folt az arcán ami elkezdett nőni, a kicsi foltból nagyobb folt lett és kiderült ekcémás a bőre,

4,5 hós kislány anyucija

2009. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne kend popsikrémmel, mert az tovább szárítja, használj gyógyszertári testápolót, vagy Nivea babatestápolót, vagy babatejet, illetve a tégelyes Nivea babakrémet.

Ha egyik se válik be, próbáld a Gabi lanolinos krémjét.

2009. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a dokibácsinktól Elocom nevű krémet kaptuk a kiszáradásos esetekre. Bár nemrég tudtam meg, hogy ez ekcémára való. Nekünk ez nagyon bevált. Egy, két nap alatt helyre jött az arca. Bár utólag megtudtam azt is, hogy szeroid tartalmú, nem szabad vastagon és sokáig használni, mert akkor ronthat a helyzeten. Ahogy láttam a javulást, áttértem patikai kencére.
2009. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!