Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ennyire bírja a...

Más babája is ennyire bírja a vásárlást, mászkálást?

Figyelt kérdés

Ma reggel 9kor elmentünk itthonról karácsonyi nagy bevásárlásra, közben többször ültünk kocsiba a bevásárlóközpontok között, mászkáltunk, vásároltunk, ebédeltünk. Délután fél 5kor értünk haza. Kislányom 15hónapos, végig egy zokszó nem hagyta el a száját, kétszer bólintott közbe, mászkált, nézegetett, evett. Olyan jó, hogy mindent el lehet vele intézni.

Más kislánya, kisfia is ilyen, vagy nekünk van ekkora szerencsénk?


2009. dec. 19. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen. semmi panaszom nincs rá.
2009. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a miénk is ilyen volt, most viszont mindent meg akar nézni, a zöldséges pultnál hordja a krumplit át a hagymához és viszont, én meg vissza. Minden érdekli közelről, mindent meg akar szagolni. Amikor hármasban vagyunk, akkor is kipurcanunk a vásárlás végére, annyiszor mondjuk, hogy nem szabad... remélem, megint visszatér majd az az idő, amikor könnyű lesz vásárolni.
2009. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Enyém is. :) Egy éves, imád a bevásárlókocsiban ülni, nézelődni, megtapogatni minden színes dolgot.. :) Még nem jár önállóan, de így is roppant jól elvan. Sokkal jobban, mint otthon.
2009. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen nálunk sem voltak gondok. Csak várj még egy ici-picit, és kész leszel! :D Mi már nem szinte nem is megyünk a gyerekekkel vásárolni (3 és 7 évesek), mert mire az első bolton túljutunk, addigra idegroncsok vagyunk, és nem azért mert hisztiznek, hanem egyszerűen csak nem lehet haladni velük sehová.
2009. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huhh, most beijesztettetek. Szóval nem marad ilyen tünemény? Őszintén remélem, hogy az én lányom lesz a kivétel:)
2009. dec. 19. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is imád jönni-menni,csak ne kellene annyiszor

ki-bekötni a kocsiban,a 3 alkalommal már megfeszítí magát és üvölt:)

13 hónapos

2009. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 éves de már most nem viszem el magammal mert egy káosz vele a vásárlás!!!! A Kocsiban egy percet sem ül el és ha kiveszem csak rohangál és pakol pakol pakol

Persze ő ezt rohattul élvezi. A múltkor a cipőboltban elrejtette az egyik cipőbe a slusszkulcsot SZERINTED??????

2009. dec. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem semmi lehetett a cipőket átnézni. Mondjuk én sem egyedül megyek vele, hanem minimum egy segítővel.
2009. dec. 20. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:
én egy háti hordozóval vásárolok, nagyon kényelmes. nem az a vázas fajta, hanem ssc.
2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!