Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nagy minuszokban meddig...

Ilyen nagy minuszokban meddig hagyjátok aludni kint a babátokat? 5 honaposak multunk.

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 13:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon szeret kint,ahogy kitolom már alszik is,altatni se kell.Csak kint tud jokat aludni,ha nincs kint akkor egész nap csak nyüglödik.
2009. dec. 19. 13:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja és akár 3 órát is alszik így, idebent meg legfeljebb fél órát:)
2009. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Az én kisfiam 3 hónapos és minden nap alszik kinn minimum két órát, de általában többet. Nagyon jó alvó, mindig rakok sálat a szája elé, kis kesztyűt a kezére és nincs vele semmi baj. A doki nénink nagyon is támogatja.


Mese

2009. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyáron napi 2 órákat sétáltunk délután vagy este.

Most nem megyünk minden nap, mondjuk minden másnap, minimum 1 órát és alszik közben.

Az udvarra nem tudom kitenni, mert kutyánk van és nem tudom elzárni.

De akkor is max 1 órára tenném ki.

6 hós a lányom-

2009. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!