Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák. Milyen...

Tapasztalt Anyukák. Milyen főzeléket csinálhatok belőle? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Vettem 6-hó babámnak gyalult tököt,és sárga borsót,ezekből hogy csináljam a főzeléket és mivel kombinálhatom?köszönöm a segítségeteket.
2009. dec. 18. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A sárga borsó puffaszt. A tök ízetlen és még nem lehetne tejfölt és tejet használni.

Répa, sütőtök, zöldborsó átpasszírozva héj nélkül, krumpli.... Esetleg kölessel, rizsliszttel sűrítve. 6 hónapos babucinak bőven elég választék.


Devics Józsefné: Csecsemők szakácskönyve

2009. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én adtam tököt 6,5 hónapos lánykámnak. Simán összefőztem krumplival, de volt, hogy egy kis répát is tettem bele. Bevágta az egészet, ízetlenség ide vagy oda...

Sárgaborsót még nem adtam, mert puffaszt. Azzal még várunk egy kicsit.

2009. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sárgaborsót semmiképp. Még én sem merek adni a babámnak pedig ő már 9 hónapos. Tököt meg krumplival vegyítsd, bár tényleg ízetlen lesz mert nem lehet még neki ízesíteni.
2009. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!