Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes a babám. Ha este...

Anyatejes a babám. Ha este szopi előtt mégis kapna mondjuk 100 ml tápszert, akkor végig aludná az éjszakát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

feltéve ha egyáltalán elfogadná a cumisüveget. az enyém nem fogadja el, pedig az elején 1 hónapig tápszeres volt.

amúgy szerintem az anyatejes babák nagy része nem azért ébred, mert éhes, csak komfortcicizés. Az enyém többször ébred még a mai napig, és nem eszik ám éjjel hajde mennyiséget, csak egypár kortyot, de ha nem adom neki, akkro üvölt. 1 éves.

2009. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jaja, az enyém is tuti csak a cici+anya közelség miatt ébred 2-3 alkalommal éjszaka és nem az evés miatt. lehet, hogy nem fogadná el a cumisüveget, az első 3 hétben amikor hébe-hóba pótoltam neki, akkor sem ugrált örömében...:)

csak gondoltam rákérdezek, mert mindig azt hallom, hogy aki tápszert kap, jobban alszik és hát nekem se jönne rosszul egyhuzamban 5-6 órát aludni...

2009. dec. 16. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 9 hónapos, bpróbálkoztam sok mindennel (lefejt tej, sinlac) de ez nem amiatt van. Amikor kocsiban utaztunk éjjel, már 2x, akkor simán végigaludta.

nemrég volt 2 éjjel (valami véletlen lehetett), amikor szintén aludt hajnalig. Egyébként 9 hónapos múlt, 4 hónaposan végigaludta az éjszakát, azóta simán felkel 2-3x.

Emlékszem amikor kapott a fagygóbl plusz tejet, egyrész nem sokat ivott belőle, másrést hamarabb kelt, mint szokott.

Tápszerrel még nem próbálkoztam, még várok, hátha elhagyja magától.

Mostanában ebédre és uzsuira eszik az anyatejen kívülm mást, de ugyanúgy nem felkel, mint amikor még csak szopott. Amikor nemrég azt a bizonyos 2 éjszakát végigaludta, semmit sem csináltam másként, ne kapott pótlást, nem evett többet.

Egyébként nemréhg bújt ki 2 hét alatt 3 foga.


Anyukám mindta, hogy én 2,5 éves koromig nem aludtam át az éjszakát:-))

2009. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a tápszer és az éjszakai alvás között.Az én kislányom tápszeres és egyszer de van hogy kétszer kel enni.Van egy ismerősöm akinek a babája anyatejes és átalussza az éjszakát. mindkét baba 4 hónapos.
2009. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!