Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szedjem ki a cumifejből...

Mivel szedjem ki a cumifejből vagy a csőrösből ahol a kaja (pl. paradicsomos krumpli) megfogja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Én próbáltam Domestossal stb..,de sajna ezek is csak halványítják.
2009. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én citromsavat használok ,olyan lesz , mint az új.
2009. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért Domestost használni olyan dologhoz, amiből eszünk, szerintem ez durva. Az egy nagyon komoly maró, mérgező vegyszer, amit nem tudsz 100 %-ban lemosni, tehát belemegy a baba ételébe is!
2009. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Citromsavat gyógyszertárból veszel?És hogyan csinálod az ezzel való tisztítást?
2009. dec. 15. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyogyitárból, olcsó és tényleg nem veszélyes, mint a Domestos.Egy műanyag tálba beleteszem azr amit szeretnék eltisztítani , szórok bele jó sok citromsavat és felengedem vízzel, hogy ellepje és hagyom állni kb fél napot.De van, hogy csak a cumisüvegbe szorok és a tetejét fordítva rakom rá, hogy benne legyen a citromsavas lötyibe.Nekem a tea miatti elszneződés is eltűnik:)

Sok sikert:)

2009. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!Holnap megyek a gyógyszertárba...
2009. dec. 15. 22:20
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szedte ki!Lehet,hogy a vízzel a hígítási arány nem volt jó?

Mennyi port kell kb 2 dl vízhez adni?

2009. dec. 16. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szió.Épp kérdezni akartam, hogy sikerűlt-e, de látom nem.Az a baj, ha már nagyon régóta elvan szineződve akkor már nem igazán hat a citromsav sem, ezért kell legalább hetente tisztítani,most én is elfelejtettem egy darabig, tegnap áztattam a teását fél napig és nem lett tökéletes.Nekünk Nukkos a csőrősünk, 150ml és az 1 jelzésig szoktam szórni, nem tudom a Tiétek milyen.
2009. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én úgy csináltam,hogy egy edénybe raktam a "csőrt" és a cumifejet és arra az oldatot,hagytam 1 éjjelt ázni!...Amikor kiírtam a kérdést,aznap színeződött el,nem régebben.semmi gond,azért köszönöm,hogy segítettél,megpróbálom még egyszer úgy,hogy több savat teszek bele!
2009. dec. 18. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg trisóval. Nálunk az mindíg bejött. Utána pedig ecetbe kell áztatni fél órára majd elmosni és öblíteni. 2-3dl vízhez egy evőkanál trisó, majd úgy forralni egy kevés ideig.
2009. dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!