Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez a cumizástól?

Lehet ez a cumizástól?

Figyelt kérdés
Kisfiam száján kívülről kifehéredik, mintha megázna. Simán letudom pelussal törölni, de aztán újra megjelenik. Nagyon szeret cumizni. Pénteken voltam tanácsadáson, ahol a doki megnézte belül és azt mondta nincs szájpenésze, de akkor nem jutott eszembe, hogy talán a cucli a bűnös. :) Szerintetek?
2009. dec. 14. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szopik? A lányomnak mindig a felső ajka közepe lett fehér, aztán levált az elhalt bőr vagy mi. Nem volt sebes, szerintem kiszívta. Nem lehet ettől nektek is?
2009. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tápszeres az első perctől kezdve.
2009. dec. 14. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

majdnem rávágtam én is h szájpenész.



milyen anyagú cumit használtok?mármint a cumi cumi része milyen?lehet ...nem azt mondom h allergiás,csak vmi nem tetszik a bőrének...illetve a gügyögéjének:)Próbálj már meg egy másik típusú cuclit,hátha...:)


Ada és Abi

2009. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szilikonos, de az az érdekes, hogy pénteken vettem észre először és már 2 és fél hónapos a Drágám. Lehet "agresszívabban" cumizik? :)
2009. dec. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!