Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sima csapvizet forralok...

Ha sima csapvizet forralok babámnak és lehűtöm, az is tárolható hűtőben és felhasználható 1 napig? Vagy minden evéskor újra kell forralni és lehűteni a vizet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Tárolható, nem is kell hűtőbe tenni.

Nekem 8 hós, sajnos kezdettől főként tápszeres fiam van. Minden reggel forraltam egy adag csapvizet, amit a fazékban a tűzhelyen hagytam, és melegítettem belőle amikor kellett.

Ma is így van, csak mivel már sok szilárdabbat is eszik, sokkal kevesebbet kell forralnom.

2009. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is sajnos tápszeres a kezdetektől. De a babavizet hűtőben kell tárolni, ezért nem tudom...
2009. dec. 14. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csapvizet forralsz azt nem kell hűtőbe tenni,és eláll.A babavizet lehet forralás nélkül adni a hűtőből,de csak 24 órán át,majd azt is forralni kell,de ilyenkor már nem szükséges hűtőbe tenni.
2009. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!