Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után kétszer jött meg...

Szülés után kétszer jött meg a menstruációm, most lenne újból aktuális, de nem jött meg. Ez normális? Kevés tejem van még.

Figyelt kérdés
Kissé megijedtem, most 4 hós a kisfiam.
2009. dec. 14. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is így voltam,most vagyok 18 hetes babás,és egy 8 hónapos kis fiú anyukája.

Mennyit késett??Védekezés?Teszt?

2009. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy volt nálam is...Megjött 6 hétre, 10-re,utána kimaradt 2x,most megint megjött.Nekem is kevés tejem van.....
2009. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De azért védekeztek, nem? Akkor csak nincs gond. EGyébként persze, hisz ilyenkor teljesen felborulnak a hormonok, nem biztos, hogy időre jön meg, még be kell neki állnia.
2009. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha védekeztetek, akkor a hormonok rendetlenkednek,ha nem, és fenn áll a gyanú hogy terhes lehetsz, vegyél tesztet.A tesztet egy hét elteltével ismételd meg(ha még nem jött meg)mert a hormonok be is csaphatnak még.
2009. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna. Pont ugyan ez van nálunk is csak közel 4 hónapos kislány. Baba nem nagyon lehet. NEkme azt mondták ismerősök hogy ilyenkor ez is lehet.
2009. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, védekezünk. Még most született meg az első babánk, még nem tervezzük a 2-at.:) Köszi a válaszokat, szerintem is a hormonok, de azért kicsit beparáztam! Férjem szerint kizárt, hogy terhes legyek...Szeretnénk nagyon 2. gyereket, de nem ilyen rapid tempóban.:)))
2009. dec. 14. 10:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Szülés előtt 24 napra jött meg. Utána 2 hónappal szülés után, aztán 22 napra. És most 29-nél tartok...
2009. dec. 14. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam dettó ugyanez.

Június végén szültem, szinte el sem múlt a szülés utáni vérzés, már meg is jött a menzeszem. Utána még egyszer augusztusban megjött, majd azóta semmi. Én azért elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, mert nem bízom a szoptatás fogamzásgátló hatásában.

2009. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Emlékszel még rá, hogy végülis mi lett a dologból? 😅
2023. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!