Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell adni az Infacolt...

Meddig kell adni az Infacolt minden evés előtt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pár napos korában rájöttem,hogy hasfájós a bébim és elkezdtem az Infacolt adni.Bevált,de meddig kell szerintetek?Holnap lesz 3 hetes
2009. dec. 10. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:

max 1 hónapig adhatod, figyelj rá. Nálunk 3,5 hónapos koráig kellett :S

amúgy próbáld ki a gripe watert is, nálunk az sokkal hatásosabb volt.

2009. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Max 1 hónapig??És utána??
2009. dec. 10. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:

1hós kortól grape water(nagyon jó).

Mi is infacollal kezdtük,de váltottunk grape water-re.


9 hós babaanyukája

2009. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen korlátozás! Én orvost, gyógyszerészt, védőnőt is megkérdeztem. A hatóanyag nem szívódik fel, tehát nem tud a baba hozzászokni. Lehet adni bátran. Ha elfogy egy flakonnal, mehet utána rögtön a következő. Én 3 hónapos koráig adtam a fiamnak, addigra elmúlt a hasfájóssága.

8 hós anyukája

2009. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2.-dik vagyok.Mi 3 hósan váltottunk gripe water-re.

Addig folyamatosan kapta a lányom.

2009. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban használható folyamatosan, mert nem szívódik fel. A lányom 6 hós elmúlt és még használnunk kell.
2009. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármeddig adható, de kb. pár hét után próbáld ki nélküle, hátha addigra már el is múlt neki, és nem adod feleslegesen. Mi 2 hóig adtuk.
2009. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a kicsi nyugtatónak használta az Infacolt. Azt hittük, hogy hasfájós, de nem volt az. Egy üveggel elfogyasztott, utána ha nyűgös volt, cseppentettem a szájába frissen facsart almalevet. Ő csak az ize miatt kedvelte meg. Vigyázzatok, könnyen rászoknak. :)
2009. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hós koráig adtuk,mert elmúlt neki a hasfájóssága,de tovább is adható,ha szükséges.Nem nagyon szerette az ízét,úgyhogy nem szokott rá.
2009. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!