Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tért át babátok a napi...

Mikor tért át babátok a napi 1x alvásra napközben? Kisfiam 10 hós,8 óta fennt van. Eddig aludt délelőtt is. Úgy tűnik mintha nem is lenne álmos.

Figyelt kérdés
Nagyon jó lesz, ha nem alszik és már este 5-kor beájul:) Mert akkor, tuti, hogy fennt lesz már hajnalban.
2009. dec. 10. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor ,amikor megtanult járni,most 13 hós (kisfiú). Hiába akartam letenni délelőttönként,nem tudtam elaltatni,így viszont ki kell húzni ebédig,aztán pedig szunya,csak lerakom az ágyba és már alszik is.
2009. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos, és mostanában kezdte el azt, hogy egy-egy nap nem alszik délelőtt. Viszont, ilyen napokon éppenhogycsak meg bírunk ebédelni dél körül, és elájul, és szunyál 3,5-4 órát. Eddig úgy volt, hogy fél 8 felé kelt, max. fél 11-ig bírta, aztán aludt két órát, 1 óra körül volt ebéd, és legközelebb olyan fél 4-4 körül dőlt ki, és aludt másfél-2 órát. Mostanában, néhanapján úgy alakul, hogy fél 8-8-tól fent van délig, és ebéd után szunya. Ilyen napokon délután 4 felé kel. Amikor kétszer alszik, akkor este fél 10 előtt nem nagyon tudom lefektetni, ha csak egyszer alszik, akkor már fél 9-kor elájul.
2009. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!