Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hapitapit milyen idős...

A hapitapit milyen idős kortól (hónap) lehet lerakni játszani a babáknak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időhöz kötve.A lányomat már 3 hónapos kora körül leraktam ugy hogy ráraktam még a játszószőnyegét is.
2009. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
bármikor ráteheted. meleg, nem fog felfázni. a fiamnak nem volt játszószőnyege csak habtapija, 2 hónaposan már azon feküdtünk és ott játszottam vele:)
2009. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 naposan is ráteheted. HOgy mikor fog vele játszani, az már egyénfüggő.
2009. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért érdekelt, hogy nem nyelik le a kissebb részeit? A képek több részből állnak, és van, amely apróbb. Az én kicsi lányom 6 hós múlt, minden érdekli, és mindent a szájába vesz.
2009. dec. 7. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
szia.3 hónapos volt amikor le raktam a tabira,köré tettem a játékait,igy hamar elkezdett forogni,kúszni mászni,a kis részeket kivettem,és még nem is teszem vissza.
2009. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ragaszd össze és akkor nem tudja megenni a kis részeket:)
2009. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, OFF : mi az a hapitapi??
2009. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2009. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg pici baba, jobb az ami számos és akkor nincsenek apró részei.
2009. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 hós lehetett a fiam, amikor vettünk 2 csomag Praktikeres/autó-repülős habtapit. Kb. 5,5 hósan ragasztottam le az aljukat vastag "költöződobozragasztó" ragasztószalaggal, mert elkezdte felbontani az elemeket. Most 11 hós, s már élvezi, ha alagutat, kockát rakunk össze belőle, s így még praktikus is, hogy nem hullik darabjaira.
2009. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!