Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok bevásárolni (pl:aucan,...

Jártok bevásárolni (pl:aucan, tesco) 6 hónap alatti babátokkal hétvégén? Csak azért kérdezem mert akkor sokkal többen vannak. Hogy oldjátok meg? Félek a vírusoktól.

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, apa vásárol,de de ő is kis boltokban. A karácsonyi ajándékokat a netről rendeltem még novemberben.
2009. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már mész akkor ne hétvégén, hanem hétközben és délelőtt.Tuti nincsenek sokan.Én igy járok, mert imádok a lányommal vásárolgatni, viszont hétvégén tuti nem mennék.
2009. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem viszem őt (5 hónapos) szupermarketekbe még hétköznap sem, mert a karácsony közeledtével már a hétköznapok is zsúfoltak:-( Én apára bízom amíg bevásárolok, pedig csak esti lefektetés után tudok menni, mert este 7-re ér haza a férjem minden nap:-( Nem tudok más megoldást....
2009. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk vinni. Egész pici kora óta. Másképp nem tudjuk megoldani, mert csak Apának van jogsija, viszont vásárolni csak én tudok "ésszel" :) Busszal pedig nem bírnám hazacipelni a cuccot. Így mi együtt megyünk. A babát nem tudom kire bízni. 6 hós
2009. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk általába apa vásárol,de valamikor vigyáz rá és akkor én megyek.

Vagy ha nem órákig vásárolok,ők is jönnek és eljátszadoznak az autóban,vagy sétálnak addig.

Én is félek,talán már túlzottan is...

Szerintem amúgy sem jó a gyereket ilyen helyekre vinni,ha van járvány ha nincs.Aki megteheti ne vigye szerintem...bár szerintem többen vannak azok akik nem tudják kire bízni a kicsit.

2009. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én csütörtökön délelőtt az auchanba voltam vásárolni 7 hós babámmal. Senkit nem engedtem a közelébe, de azért szerintem az emberek is tudják mi a helyzet, nem is jöttek. Távolról csodálták:))Nem voltak sokan, délelőtt voltunk. Azért a karácsonyi ajándékvásárlást szerintem úgy fogjuk megoldani, hogy elvisszük a nagyszülőkhöz arra a pár órára.
2009. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha másképpen is megtudod oldani, akkor inkább ne vidd magaddal. Mostanában nálunk is apa vásárol több-kevesebb sikerrel. Ha fontos, hogy én is ott legyek, pl ruha vásárlásnál, akkor az autóban megvárnak, vagy értem jönnek ha végeztem. 10 hós baba mamija
2009. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na csajok....megoldottam...pindurkám reggel fél 5-kor szopizott,össze pakoltam magam,apa meg a kis drágám aludtak,én meg szépen kirongyoltam 6-ra az auchanba,szépen,kényelmesen,tömeg nélkül,pénztárnál senki nem harcolt egymással,és még választék is volt...a lényeg hogy még nézelődni is tudtam,mert apa nem türelmetlenkedett mellettem,a picurim meg nem bömbölt a bevásárló kocsiban! :)
2009. dec. 6. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!