Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átvert volna? Dinnyei Pál...

Átvert volna? Dinnyei Pál fényképész járt nálatok? Azt mondta hogy novemberben jön ha a kisfiam 6 hós lesz és csinál róla képeket de még mindig nem jelentkezett! Vett fel elöleget is!

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
keresd meg Te. gondolom van elérhetősége nem?
2009. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen.Hozzánk egy éves szülinapra ígérte.

Volt torta,vendégsereg,minden ami kell.


Csak 4 hónapot késett.

2009. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nincsen telefonszám a papiron amit adott!

Esetleg tudnátok nekem adni egy telefonszámot?

2009. dec. 4. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyit adtál neki?
2009. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
10.000 ft előleget kér mindenkitől!
2009. dec. 4. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Már bocs,de a fenére kért előleget?És miért adtál?pénz az elvégzett munka után jár,az,hogy beígérkezik azért nem.Nálunk a fényképész a meglett képekért kért pénzt,miután átnéztük a képeket.szerintem ez igy ferr.hát lehet,hogy jó ez a fényképész,de ez most nem túl jó reklám neki.remélem azért jelentkezni fog.keress rá egy honlapon ahol először megkerested,hátha válaszol.
2009. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én kerestem rá hanem a kórházunk adta meg a mi címünket neki és kijött ide miután megszültem!
2009. dec. 4. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátnőmhöz is beállított- a kórház adta meg a címet- csak nem értem h ki adott rá engedélyt.

Bepofátlankodott,a bnőm meg kidobta.

Aztán szemtelen módon visszament egy óra múlva.

Gondolhatod...


Sajnos elérhetőségem nincs.

2009. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13.28-as vagyok,esetleg kérdezz rá a kórházban,ahol szültél.mond el,hogy mész a pénzed után.Biztos segítenek.
2009. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd a kórházon keresztül. Biztosan segítenek, legkésőbb akkor ha megemlíted nekik, hogy nem írtál alá olyan papírt, hogy kiadhatják csalónak a címedet, veszélyeztetve egy újszülöttet (mert ugye bánthatott volna is titeket...)!
2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!