Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szaladjak vele orvoshoz, mert...

Szaladjak vele orvoshoz, mert beteg, vagy csak felfedezte hogy tud köhögni?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete kezdte a babám a köhögést. minden nap csinálja, de csak 1-2 alkalommal. nincs hőemelkedés, láz, jó a kedve, játszik...akkor ez nem betegség? esetleg rájött, hogy tud ilyet is és ezért csinálja?

most 4 hónapos


2009. dec. 4. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinált ilyet, egész nap köhögést imitált. Innen én nem tudom megmondani, hogy a tied is csak játszik-e a hangjával, de tény, hogy van egy időszak amikor ez a 'sláger'. Most 9 hónapos, és most úgy hörög, mintha nem kapna levegőt, de persze ez is csak játék, mert ha rámosolygok, akkor visszanevet.
2009. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposak vagyunk, nálunk is most a köhögés megy. Mert egy párszor, mikor köhögtek én is köhögtem, utánoztam őket. Most meg látszik, sokszor direkt csinálják.
2009. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hónapos kislányom is szokott néha köhinteni egyet-egyet. De általában csak a nyála miatt. Szerintem ne rohanj vele dokihoz, de ha aggódsz inkább hívd ki. Az is lehet hogy száraz a levegő.

Szép napot!

2009. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 3 és fél hós kisfiam mióta rájött, hogy tud köhögni, direkt csinálja, néha ezzel akarja a figyelmet felhívni magára. Mikor odanézek, egyből elkezd röhögni, nagyon furfangosak :)))
2009. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hós az én fiam is, de ő már elég régen csinálja, a doktornéni azóta már többször látta (nem emiatt), de semmi baja. Rákérdeztem és azt mondta, nem fejlett még ilyenkor pl. a nyelési reflex, a fiamnak sokszor a nyál megy rossz útra, van hogy síráskor, van hogy minden előjel nélkül és elkezd köhögni. Hogy heccből csinálná, azt még nem vettem észre, inkább igazi reflexként hat. De mondom, már elég régen. Hallottam már olyan babáról, aki figyelemfelkeltés céljából csinálja, de az szerintem látszik az arcukon, ha csak huncutkodnak.
2009. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta 4 hónaposan kezdte, kb két hétig ment. Először azt hittük köhög, de rájöttünk, hogy akkor csinálta ha akart valamit, vagy nem volt jó neki valami. nem sírt, hanem köhögött. Aztán egyik napról a másikra abbahagyta, és áttért a nyögésre :)
2009. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!