Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha beoltattam magam és szoptat...

Ha beoltattam magam és szoptatok, akkor a babám is védve van az influenza ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor válaszolj, ha orvostól tudod amit tudsz! Köszi!
2009. dec. 4. 07:43
 1/3 A kérdező kommentje:
5 hónapos a kisfiam, így ő még nem kaphat oltást.
2009. dec. 4. 07:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen. Én is szoptatok és beoltattam magam, de a gyerekemet aki 17 hónapos is be kellett oltatnom, hogy ő is védett legyen.
2009. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap a Félkettő című műsorban volt azt hiszem, amikor felhívták Czeizel Endrét, és ő azt mondta, hogy akik szültek anyukák, és szoptatnak ő azoknak is javasolja a védőoltást, mert bekerül a tejbe, és védett lesz a gyermek is. De ő úgy mondta, hogy 6 hóig, gondolom azért talán, mert addig ajánlják a csak szoptatást.
2009. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!