Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Start számlát szeretnék...

Ha Start számlát szeretnék nyitni babámnak mik a feltételei? Ott kell lenni mindkét szülőnek? Milyen papirokat kell vinnem?

Figyelt kérdés
Melyik banknál érdemes? Van havi, vagy éves költsége? Muszáj nekem is befizetnem rá pénzt? Csak azért nyitnám meg, mert az önkormányzat így ad rá támogatást, de én nem szeretnék ide pénzt befizetni.
2009. dec. 2. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az a szülő kell aki a családi pótlékot kapja. Kell hozzá gyermek születési anyakönyvi kivonat, lakcímkártya, adóazonosító-jel, vagy az adóazonosító-jelről igazolás, szülő igazolvány, lakcímkártya (ha külön van), jogerős határozat hogy kinek utalják a családi pótlékot. Nincs sem havi sem éves költsége. Nem kell külön befizetned pénzt. Hogy melyik banknál érdemes, azt nem írnám mert én épp banki alkalmazott vagyok és elfogult...
2009. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az a baj, hogy a közelben csak OTP van, és úgy tudom nem az adja a legjobb ajánlatot kamat téren.
2009. dec. 2. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A kamat minden banknál azonos a START számlán, jegybanki - 0,5%; jelenleg 6%.
2009. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem is tudom mi alapján lehet dönteni, talán a számlavezetési díj?
2009. dec. 2. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sincs, ahogy már írtam a START számlánál, amelyik bank szimpatikus, vagy ahol egyébként is a számlád van.
2009. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!