Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adhatnám be a babámnak...

Hogy adhatnám be a babámnak (7 hetes kisfiú) a Maltofer cseppeket anélkül hogy öklendezne tőle?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem,hogy van olyan anyuka aki adja a Vitacolan multivitamint a babájának?Nekem nem akarja lenyelni,kifújja,szintén visszaöklendezi.Így nincs értelme kínozni,mert a végén attól félek hogy enni is megutál,ma reggel már annyira sírt és megijedt,hogy alig tudtuk megnyugtatni!Van esetleg ötlet,hogy hogyan szerettessem meg vele?Esetleg az lenne a gond hogy kásás egy kicsit?Kérlek segítsetek,beteg és szüksége lenne ezekre a készítményekre.
2009. dec. 1. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a mai napig úgy adom be nekik az ilyen gyógyszereket vitaminokat, hogy egy kevés vízbe vagy teába csepegtetem. Persze olyanba amit szívesen megiszik. Ha anyatejes akkor próbáld cumisüvegbe kb 30ml-be beletenni. Hátha.

2009. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ sajnos tápszeres, és ez az egész csak szenvedés,úgy sajnálom szegényt!Teával próbálom adni neki,amúgy azt szivesen megissza,de a Maltofertől öklendezik.A Vitacolan meg lehet hpgy a torkára szaladhatott,mert elkezdett nagyon sírni,alig akart levegőt venni,meg hátracsapta a fejét és meg is ijedt,szóval ezt a kásás gyógyszert nem tudja lenyelni rendesen.
2009. dec. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!