Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babának lehet már...

Mennyi idős babának lehet már hajszárítóval megszárítani a haját?

Figyelt kérdés

Hogy kell/ érdemes csinálni, hoyg ne féljen? Nem ijednek meg tőle?


Attól tartok,hogy huzatot kap tőle a feje vagy a füle,vagy esetleg hogy túl meleg neki és nem veszem észre.


Eddig még em használtunk hajszárítót, de kislányom haja rohamos tempóban elkezdett nőni, és bár jól áttörlöm és száraznak tűnik a végére, félek nehoyg megfázzon.


2009. nov. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 20 honapos, es mar honapok ota szaritom a hajat, mert majdnem a hata kozepeig er. Nincs es nem is volt soha problema. Legeloszor megmutattam neki apan, hogy mit fogunk csinalni, ugyhogy nem fel. Nem szoktam forrora, csak langyosra allitani a hajszaritot, kicsit messzebbre tartom, hogy biztosan nehogy meleg legyen a fejborenek, es a kezemmel emelgetem a hajat, igy azt is erzem, hogy a levego ami ero Ot, kellemes-e.
2009. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én mindig, mikor magamnak szárítottam, akkor ott volt mellettem a babám, hogy megszokja a hangot és néha rá-ráfújtam

először megijedt, aztán már nagyon érdekesnek találta, szereti :) ő kb fél éves volt, mikor már olyan hosszú volt a haja, hogy szárítani kellett

2009. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

De az én kislányom még csak 6 hónapos!! :-))

2009. nov. 29. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi 15 hó körül kezdtünk használni, mert jött a hideg, és én is féltem, hogy megfázik.

A hajszárítót mindenképp csak egyes fokozaton használom, és a kezem mindig a fején-így észreveszem ha esetleg meleg lenne.

Lehet, először nem tetszik majd neki, de pár nap után ő kérte a hajszárítást:)

2009. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi már használtuk 6 hósan is:apa fogta,én fújtam,messziről és csak langyosra állítva,egyik kezem a baba fején,hogy nehogy forró legyen neki,mostmár akár egyedül is csinálná,csak nem engedem 19 hós már
2009. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. 1,5 hós kora óta szárítjuk hajmosás után a babánk haját. Először igen érdekesnek találta, de nem csinált belőle ügyet. Nem azt mondom, hogy szereti de nem is fél tőle.Először kapcsold be, és hagyd had ismerkedjen a hangjával és fújj néha-néha rá egy kicsit!
2009. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a barátnőm kislánya akkora hajjal született, hogy a születésétől kezdve szárította neki:)
2009. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Születésüktől kezdve azzal szárítom.

Mivel kezdetben azt se tudják, mi az, így megszokják, sose féltek tőle.

2009. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam egy hajasbaba volt már akkor is amikor megszületett, úgyhogy mi az első perctől használjuk. Soha nem félt tőle. Sőt most már kis tekergő és mindig elmászik, ha öltözni kell ezért sokszor csináljk azt, hogy apa bekapcsolja a hajszárítót amig rávarázsolom a pizsit, mert az eltereli a figyelmét:)
2009. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 30. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!