Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha nagyon vörös...

Mi van akkor, ha nagyon vörös egy négy napos baba?

Figyelt kérdés
Néha -ált reggelre bevörösödik nagyon és jég hideg.Én arra gondoltam,hogy fázik pedig beöltöztetem,de lehet nem eléggé.Nem gondoltam,hogy ennyire tudnak fázni .Tudom nem jó még a hőháztartása de tényleg ettől lehet??
2008. júl. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány fok van nálatok?
2008. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ez még természetes dolog,hogy egy négynapos baba vörös színű.Az én gyerekem is pár napig vörös volt a bőre és aztán lett puha, baba színű.
2008. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25-26fok van a lakásban,de a khban is volt ilyen jelenség sak mire a csecsemősök látták azt mondták melege van-mert én felmelegítettem már addigra...pedig jég hideg volt.Amúgy nem mindig ilyen színű csak néha,főleg reggelre..
2008. júl. 15. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz, ennek nincs köze a fázáshoz, de nem lehet, hogy sárga is? Akkor szoktak vöröses színűek lenni.
2008. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem sárga,szerencsére
2008. júl. 15. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az lehet,hogy még nem tisztult le a babád bőre!Ilyenkor egy kicsit érdesebb és vörös szokott lenni a babák bőre és szépen le fog tisztulni és szép lesz.
2008. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!