Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet száraz köhögése?

Mitől lehet száraz köhögése?

Figyelt kérdés

Igaz, nem baba már a 20 hós kisfiam, de itt többen olvasnak/válaszolnak, mint a másik topicban.


Tegnap éjjel óta, alvás közben időnként száraz köhögés kapja el a kisfiamat. Nem náthás, nem lázas, mégcsak hőemelkedése sincs, eszik-iszik rendesen, játszik, jókedvű, stb...

Megy a szobájában az uh-s párásító, és mégis alvás közben szárazan köhög. Ébrenlétkor nem.


2009. nov. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnálom az off-ot, de mintha rólunk írtál volna...az én kislányom 7 hós, és ugyan ez...várom én is a válaszokat!!
2009. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 7 hós. Múlt héten elvittem gy.orvoshoz pontosan ezekkel a panaszokkal. Száraz köhögés, semmi nátha és semmi más.

Kapott szirupot és kalcium injekciót kell adnom neki kanállal. Ezt nem értettem, hogy minek. Erre azt mondta az orvos, hogy elképzelhető egy olyan, hogy a fűtés miatt érzékenyebb a száraz levegőre, vagy a porra. Ő most kezdett kúszni, sokat van földön. Nálunk is egész nap megy a párásító.

Mindenesetre elmúlt neki. Bár kicsit piros is volt a torka.

Jobbulást nektek.

2009. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok,de ti milyen párásítót használtok a babátoknak?
2009. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!