Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16,5 hós babám tele van piros...

16,5 hós babám tele van piros pöttyökkel. Levittem a dokihoz és azt mondta, hogy vírusos fertőzéses kiütés. Van olyan, kinek a babája is ilyen, vagy volt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Előtte mandulagyulladásunk is volt
2009. nov. 26. 13:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát "jólmegaszonta" a gyerekorvosotok.:( És mégis melyik vírus?Azért ezt tán nem ártana tudatni az anyukával.

(vagy ő sem nagyon jött rá és így azért mondott is valamit?)

2009. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Áh, ne is mond. Ez soha nem mond semmit és még bunkó is. Eleve azzal kezdte, hogy miért tanácsadásra hoztam és nem a rendelésre. Nem akartam a beteg gyerekekhez vinni. Tegnap elvittük a babát ügyeletre, mert olyan csúnya volt már a kiütése és ott azt mondták, hogy a gyógyszerre allergiás, de ha nem múlik el, akkor vigyük gyerekorvoshoz. Gondoltam, hogy ha allergia,akkor tanácsadásra viszem. Máshova nem is tudtam volna, mert mire felkelt a gyerek és elkészülödtünk, addigra csak arra tudtunk menni. Jól felkaptam a vizet és inkább jöttem ki minél hamarabb. Azon gondolkozom, hogy orvost váltok. Szerintetek?
2009. nov. 26. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül! Ha nem bízol a gyerekorvosban-akire tképpen szemed fényét kell rábíznod,mármint az egészségét-akkor nagyon gyorsan érdeklődj körbe,biztosan találsz másikat.

Hol laktok?

2009. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!