Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tesznek a babának a...

Miért tesznek a babának a vizébe cukrot? Nem jobb a tiszta víz? Ha szopcsizik a tej is édes, meg utána még cukorral is tömik?

Figyelt kérdés
Nem értem, én nem rakok bele cukrot és megissza a vizet.
2008. júl. 14. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én azért teszek bele cukrot(nagyon keveset),mert az én kisfiam nem issza meg másképp.
2008. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

aki így cselekszik szerintem elrontja a babáját. De lelke rajta. A cukros víztől kevésbé lesz éhez magának is árt a szoptató anya. Ha nem fogadja el a tiszta vizet nem kell adni egy szopós babának.

Ez én gyerekeim ha nagyon szomjasak voltak mindig megitták a tiszta vizet.

2008. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Azért tesznek bele mert azt szeretnék, hogy már romlottan nőljenek ki a fogak!
2008. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én még ilyenről nem is hallottam, de babám ujszülött korától megissza a tiszta vizet. Nem is adnék neki mást. (én még a teát sem pártolom , főleg, hogy megissza a vizet)
2008. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A kórházban adnak a piciknek cukros vizet.De szerintem nem kristálycukrot tesznek bele,hanem valamilyen oldatot,ami nem annyira édes,mint az anyatej.
2008. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért tesznek bele cukrot az első napokban, hogy nehogy leessen a cukra, amíg nem kap tejet. Később esetleg azért kell, mert kicsit sárga a baba. Legalábbis nálunk így volt. Azóta simán megissza a sima vizet.
2008. júl. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Kislányom 5 hónapos elmúlt, de még sima vizet sem kapott, nem hogy cukrot. Anyatej bőven elég...
2008. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!