Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor egy kisfiú megszületik...

Amikor egy kisfiú megszületik akkor miért kell húzogatni neki a fütyijét? Remélem érthető voltam.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
nem voltál érthető -_- szerintem ilyenkor ellenőrzik hogy minden rendben van-e
2013. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nah erről van vita nem kicsi.

Egyesek szerint egy darabig hozzá sem szabad nyúlni, mások szerint bizonyos ideig csak, aztán lassan elkezdeni huzogatni, és van aki szerint minél hamarabb.

Olyannyira nem egyértelmű, hogy egyik orvos ezt mondja, a másik azt.


Alapvetően arról van szó, h. pici kortól kezdve a fityma táguljon a finom lassú huzogatástól, és egyrészt ne tapadjon le, másrészt ne legyen fitymaszűkületes.

2013. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok felnőtt csak megkérdeztem gondoltam ez a válasz rá de csak megkérdeztem:S ti sem születtetek teljes tudással . :(
2013. dec. 22. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:

ettől nem vagy barom kérdező, nem kell ennyire magára venni semmi senkinek, néha ez jön ki az emberekből, h oltogatni kell a másikat.


3-as: ezt nem is tudtam, h erről vita van, ez tök érdekes.

2013. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Anyámnak azt mondta a védőnő, hogy fél éves kortól kell huzogatni. Huzogatták is. Unokaöcsém kapcsán a doki azt mondta a huginak, h. hozzá ne nyúljon, a védőnő egy évet mondott, a több fiús anyuka meg mindent össze vissza :D

Szóval kaptak egy sor tippet :)

2013. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
akkor sztem húzogassa a kissrác magának, amikor eléri, lesz az eleget húzogatva úgyis, nem? :D
2013. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
négy fiú gyermek után mondom, hogy nem vagyok kíváncsi sem a védőnő, sem az orvos okosságára ... pár hetes korától szépen lassan el kell jutni addig, hogy rendesen hátra lehessen húzni, mert rosszabb lesz később, ha letapad, ha begyullad a fityma alatt
2013. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
nekem keresztfiam van és ha felmerül ez a kérdés annyira ösztönösen logikus hogy igen kell, ha másért nem a kitisztogatás végett
2013. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

De fürdetésnél kicsit felkell húzni hogy megtudjuk mosni neki nem ?


3 hós baba anyukája

2013. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es: én nem vok szakértő, de ahhoz biztos, h kell, h meg tudd tisztítani neki ott. 25f :) SZTEM óvatosan kell, s nem lehet baj.
2013. dec. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!