Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akiknek a babáinál találtak születés utáni bármilyen egészségügyi problémát, rendellenességet?

Figyelt kérdés

Kérem, röviden leírnátok?

Az én babámnál találtak és nagyon nehezen dolgozom fel, hogy mióta megszületett, a vizsgálatok és az orvosok körül forognak a napjaink.

Nem annyira súlyos a gondunk (bár van több is), de mégis irigy vagyok azokra akiknek ilyen gondokkal nem kell foglalkozniuk.


2009. nov. 26. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs, de érdekelne hogy a tiédnek mik ezek? Leírnád?
2009. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm gyerekének az egyik heréje nem volt leszállva, meg szélcsövezni kellett sokáig.
2009. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia végtaghiánnyal született. Akkor derült csak ki, mikor megszületett. Pedig vizsgálták rendesen, mert ikres volt.
2009. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Először is ne légy irigy másokra, sosem tudhatod, kinek milyen más jellegű problémája van, volt, lesz a babájával. Nem megbántani akarlak, csak szerintem kicsit át kellene gondolnod, hogyan közelítsd meg a Ti problémátokat. Bár nem írod, mi az, szerintem jobb minél előbb utána járni a dolgoknak, a későbbiekben hátha könnyebben kezelhető a dolog. Megértem, hogy sokszor ez foglalkoztat, de ott van a Babád!, gondolj arra, neki gyógymódot keresel, és ezzel csak jót teszel vele. Igen, sok mindennel egyszerűen meg kell tanulni együtt élni.

2009. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az osztályomba járt egy ikerpár. A kisfiú végtaghiánnyal született.

Ennek ellenére belevaló, eleven kissrác lett belőle. :)

2009. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megértem az érzéseid.Az hogy irigy vagy teljesen normális érzés.nem mindenki dolgozza fel flottul a problémákat,üzenem ezt az egyik előttem szólónak.Tudod én is megtanulta értékelni a apró jo dolgokat is.nekem nem a gyerekem a férjem volt gyógyíthatatlan beteg,és bizony én is irigykedtem azokra a fiatal párokra akik élvezték az életet,a többségük viszont a nagy dolgokat sem értékelte,mi viszont megtanultunk örülni minden apróságnak.egy jó,fájdalommentes nap,már ünnep volt.azt hiszem te is ilyen sok kis apró örömökkel leszel tele.és ettől leszel szuper értékes.nagyon nehéz együtt élni bármivel ami más mint a nagy átlag,hát még ha ez egy kicsi ártatlan emberke az.a párom már nincs,de van egy kis baba,akinek minden percét élvezem és hálát adok a sorsnak,hogy egészséges,amikor bármi rosszat csinál,persze az első reakcióm, a nem szabad,de utána mindig eszembe jut,hogy de legalább itt van és egészséges.az aki nem él át olyan dolgokat mint én neki eszébe se jut ilyen,és ez a természetes.de nem kell ahhoz levágnom az egyik kezem,hogy értékeljem mindkettőt.fel a fejjel,és csak pozitívan.
2009. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Le is zárnám a kérdést.
2009. nov. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!