Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek a babája még ilyen...

Valakinek a babája még ilyen "balesetveszélyes"?

Figyelt kérdés
Az én 15 hós babámmal mindig történik valami. Nem tud úgy elesni, hogy annak ne legyen nyoma. Ma pl felszakadt a szája! Öltöztessem védőruhába?! Az állát már két oldalt is úgy beverte hogy bedagat, belilult, most kezd épp múlni a 2. lilulás. A múltkor az orrával törölte fel a betont. Mit csináljak? Legyek folyamatosan a ynomában? Szépen megy, és most kezd rájönni hogy gyorsabban is tud... ma ez volt a baj forrása, meg hogy fáradt volt.. Más baba is ilyen "veszélyes"?
2009. nov. 26. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A legjobb, ha nem vagy a nyomában, hanem hagyod hogy megtanuljon esni.(Lehetőleg ne a betonon, hanem a lakásban) Azt is meg kell tanulni. Egyre ügyesebb lesz, majd meglátod.
2009. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt, vettem is neki bukósisakot! :-D

(sajnos nem tűrte meg magán)

2009. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 gyerekem közül csak a kisebbik fiam ilyen.Illetve már 5,5 éves,mostanában kezdi kinőni.:))De folyton tele volt lila foltokkal,púpokkal,mire meggyógyult volna,már jött a következő.Nem volt soha púpmentes a feje,horzsolásmentes a lába.:)))Viszont soha semmi komoly balesete nem volt-le is kopogom-,bármennyit esett.:))

Ne aggódj,majd kinövi,ha mellette állsz,akkor tud a legnagyobbat esni.:))

2009. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindig a nyomában, nem szoktam kapkodni utána ha esik, csak ha látom hogy nagyon gáz.. csak úgy félek hogy egyszer elharapja a nyelvét, vagy valami rosszabb...
2009. nov. 26. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!