Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus ami bugyipelus?...

Melyik pelus ami bugyipelus? Melyiket éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én véletlenül olyat vettem a múltkor 4-es méretben pamperst. Nem tudom már a nevét de van külön fiú és lány és a színek is rózsaszín és kék. Én nem szeretem, vettem is másikat. Szerintem azoknak való akik már biliztetnek mert ha kaki van...hát nem tudom hogy hámozod le azt a bugyit úgy, hogy ne kelljen megfürdetni a gyereket.
2009. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia.Igazából éjszakára szeretném,mert katasztrófa az esti pelusozás(is) és ha nem jól adom rá,tiszta pisi hajnalra minden.Az tmeg csak felhúznám,és kész.

Köszi a választ

2009. nov. 26. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A libero up&go, szerintem ez jó. Bár nem olyan egyszerű ráadni. Levenni sokkal egyszerűbb, oldalt szét kell szakítani és lent is van a pelus.
2009. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nehéz ráadni, amíg nem áll meg rendesen a lábán. Addig nem is javasolnám. Mi is szenvedtünk vele.
2009. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeséget kérdezek,de nem tudom ráadni úgy,hogy fektetem a Manót?És ráhúzni mint egy bugyit?
2009. nov. 26. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Fektetve is rá tudod adni,persze picit emelni kell a popsiját és jól eligazgatni.Én az ölemben ültetve szoktam ráadni,majd áll és úgy igazítom egyenesbe.

Levenni meg roppant egyszerű:a Pampersnél pl. el kell oldalt tépni.

2009. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11 hós a lányom, mi a Pampers Let's Go-t használjuk. Fekve szoktam ráadni, gyorsan megvan. Ha nagyon nem akarja, akkor valaki felveszi a gyereket és úgy húzom rá.

Viszont elég drága, én kb. 70 Ft/db áron vettem, de ennek ellenére szerintem megéri, mert kevesebb közelharc árán sikerül bepelenkázni. :)

2009. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2009. nov. 26. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!