Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alszik kislányom túl...

Nem alszik kislányom túl sokat még mindig?

Figyelt kérdés
Éjszaka szünet (felébredés) nélkül alszik 10-11 órát, nappal pedig kétszer 2-2,5 órát. 10 hónapos.
2009. nov. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha éjjel alszik,amint írod,akkor nem baj,ha nappal is alszik ennyit.Ő tudja,hogy mennyi alvásra van szüksége.Gondolom az alvások között mozog is eleget?
2009. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég izgága. Csak az a fura Nekem, hogy reggel fél 8 - 8 felé kel, de fél 10 körül már kidől. Alszik két órát, de 2-3 óra fentlét után megint bealszik. A délutáni alvás után sem húzza sokkal tovább, az esti lefekvésig 3-4 órát van fent, és szinte elájul, mire lefektetem.
2009. nov. 25. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Édes istenem, hogy Te micsoda mázlista vagy ezzel a kislánnyal! :))) Bár az enyém aludna egybefüggően éjjel legalább 6 órát, nappal pedig fél óránál többet... de erre remény sincs. És egy éves.
2009. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egyrészt nagyon jó, de mostanában azért már aggódok, mert azt hittem, hogy ennyi idős korára már nem fog nappal ennyit aludni, és többet fent lesz. Az éjszaka rendben van, persze, tudom, hogy az a természetes, hogy ennyit alszik, csak a nappali alvás aggaszt már egy kicsit. Így elég nehéz még kimozdulni is bárhova, mert ébredés után mire eszünk, meg rendberakom, és elindulnánk valahova, már eltelt egy óra, és tudom, hogy még max. két órát fog kihúzni. Ugyanis, oltári hisztit vág, ha álmos, de nem mehet aludni azonnal.
2009. nov. 25. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos, nappal alszik jó esetben 3x 30percet. De van amikor csak 2x30perc. Este 8-tól alszik reggel 6-ig. Bár az enyém aludna annyit nappal.
2009. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem harmadszorra lett alvós gyerekem.Én is aggódok mindig,de szerintem örüljünk,hogy ilyen.Sötétedésre már itthon kell lenni,mert fél.Szerettem volna bemenni a városba az adventi gyertya gyújtásra,de talán jövőre.Egyébként,ha fogzik még többet bír aludni.

Nyugi,nincs semmi gáz!Magamnak is ezt mondogatom.

2009. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hós fiaim este 8-tól reggel 8-ig alszanak, majd reggeli szopi után rögtön vissza aludni és 10-11 közt kelnek, ezután még délután alszanak egyszer 2 körül. Szerintem ez a normális alvásmennyiség nekik.
2009. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor OK. Már csak azért is jó itt kérdést feltenni, mert szerencsére mindig van "sorstárs", és ez megnyugtatja az embert. :-) Köszi a válaszokat!
2009. nov. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!