Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot veszünk a...

Milyen játékot veszünk a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
honnan tudjam,hogy egy játékkal nem -e ártok a gyermekeimnek?arra gondolok ,hogy miből csinálják.nem -e okoz -e neki rákot vagy ilyesmit?gondolkoztatok már ilyesmin?vagy csak én féltem őket ennyire?
2009. nov. 25. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nagyon szigorúan ellenőrzik a játékokat, bízzunk benne, hogy nem lesz gond. nem tudom mire gondolsz ami rákot okozhatna, én inkább attól tartok mindig, hogy nehogy lenyeljen valamit, vagy festéket nyaljon be. Szreintem ha megnézed mit veszel neki akkor nem lehet baj.
2009. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Chicco és Fisher Price játékokkal biztos nem lesz gond semmi téren! Úgy értem erről nem esnek le apró darabok, nincs rajtuk lerágható matrica, nem törnek el, a zenélők pedig le vannak halkítva nem úgy mint a kínai vackok amiktől az ember megsüketül.
2009. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!