Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betegek vagyunk! Lehet, hogy...

Betegek vagyunk! Lehet, hogy a baba nem lesz beteg? Vagy beteg csak nem veszem észre? Semmi jele nincs. Szoptatom, azon kívűl"kerüljük" a kontaktust. Nem puszilom a kezét, szájás stb

Figyelt kérdés
Elég ragájos nátha.A férjem csütörtök óta,én hétfő óta vagyok beteg.(Én már gyógyulok)Van még 3 felnőtt a családban,ebből 2 beteg.
2009. nov. 25. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg az én gyerekeim nagyrészt csak szopiztak, addig soha semmit nem kaptak el tőlünk...
2009. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, amíg szoptatsz, a tejcsidben ellenanyagok termelődnek, különösen ha te elkapsz valamit előbb, mint ő, ez az egyik legjobb a szoptatásban :)

Rá is kerestem, ezeket találtam többek közt:

[link]

[link]


Nekünk is volt, hogy nagyon nem voltam jól, elkaptam valamit, de a babámnak semmi baja nem volt szerencsére!

Jobbulást kívánok nektek is!

2009. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!