Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a fiammal? Hiányzik...

Mi lehet a fiammal? Hiányzik neki az apja?

Figyelt kérdés

a fiam 10 hónapos, eddig az apukája itthon dolgozott csak nagyon ritkán kellett neki elmennie itthonról, mindent együtt intéztünk, most a munkája azt kívánja hogy az irodában legyen.

Reggel mikor megy még alszik a pici az első 2 nap egésznap emlegette meg kereste, de már jól el van napközben semmi gond vele, mindent lehet mellette csinálni.

Mikor megjön délután az apja nem lehet vele bírni, ha nálam van az apjához menne ha az apja tartja engem hív, mi lehet vele, egyszerüen nem tudom elaltatni ordít, enni is csúnyán eszik.

Vajon nem tudja fel dolgozni, hogy az apja nincs itthon velünk?


2009. nov. 25. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól látod a helyzetet. De ne aggódj 1-2 héten belül megszokja.
2009. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nem érti, hogy mi ez a változás, csak érzékeli. Igen, szerintem is hiányzik az apukája és ezt most így tudja kifejezni. De meg fogja szokni a helyzetet, csak türelem. Az 1 éves kisfiam is megváltozott kicsit, mikor felismerte, hogy apa elmegy reggel, amikor becsukta az ajtót szívszakadva zokogott. De megtapasztalta, hogy este hazajön, és megnyugodott. Akkor meg alig lehet róla levakarni:)
2009. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!