Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg így csináljam?

Tényleg így csináljam?

Figyelt kérdés
Azt mondta sógornőm, hogy ha főzök valamit a babának, feltétlenül adjak hozzá egy csepp sót, egy csepp cukrot és egy csepp olajat. Vagy csak simán főzzem meg?
2009. nov. 25. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mennyi idős?

az olajat nekünk 7 hónapos kortól mondta az orvos az omega3 zsírsav miatt.

én is szoktam sót tenni bele, cukrot nem, csak az őszibarackhoz.

2009. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a nővérem ne madot hozzás semmit az én két lányom meg azon nőt fel amit mi ettünk 7 hónapos koruktól
2009. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

5 hónaposak vagyunk


Eddig csak almát, őszibarackot, tejpépet, sütőtököt és banánt kapott. Ma répát kap, krumplival, mert azért is jól leszidott, hogy hogyan adhattam magába a sütőtököt, meg, hogy miért kapott fél banánt, mert banánt is csak valamivel keverve szabad neki adni.

2009. nov. 25. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy mindent fűszerek nélkül kell készíteni és párolni kell. Én mindenesetre nem javaslom, hogy tegyél bele, bár attól függ mennyi idős a babád?

Mi 6 hónaposak vagyunk és én a boltokban kapható bébiételeket adom neki, de abból is azt amelyik nem tartalmaz hozzáadott cukrot, sót.

2009. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha lyen pici a babád, akkor valóban nem kell bele só, cukor (főleg, ha megseszi így is)

nyugodtan adhatod magában a banánt és a sütőtököt is :)

így még az olaj sem kell, majd később.

2009. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok. Én is adtam csak sárgarépát, meg csak sütőtököt és semmi baja nem lett tőle. Különben is mindig azt mondja a védőnőnk is, hogy az új ízeket önmagában kell adni pár napig utána lehet keverni a már ismerttel.
2009. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most már 8 hónapos múlt a lányom, teszek egy csepp olivaoljat és sót a kajájába, ha olyat eszik.
2009. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyi idős,amit ízetlennek találok nagyon nagyon picit ízesítem neki,mert nem eszi meg a papír ízű kaját.
2009. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!