Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 10 hós kortól...

Miért csak 10 hós kortól adhatok neki sárgaborsót?

Figyelt kérdés
7 hósak leszünk elsején, és itthon ma pont ez a menü...nem érzem, h bármi allergén vagy valami baj lenne a sárgaborsóval, még is csak 10 hónapostól ajánlják...tudja valaki h miért?
2009. nov. 25. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, a sárgaborsó héját nagyon nehezen bontja le a szervezet, iszonyatosan megterheli az epét és puffaszt is. Ezek miatt.

Én felnőtt ember létemre nem tudom megemészteni, epés rosszullétem lesz tőle. Akkor az a pici 7 hónapos gyomor, aki most ismerkedik az emésztés fogalmával...

2009. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, meggyőztél :) csak ezt pl. nem tudtam...akkor keresek mást ebédre :)

még egyszer köszi a gyors választ!!!

2009. nov. 25. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:

én csak 1 évesen mertem adni, mert puffaszt nagyon!

ne adj neki :)

2009. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én adtam 9 hósomnak, semmi probléma nem volt. sztem próbáld ki.
2009. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Halkan megjegyzem az utolsónak, hogy a tiéd 9 hónapos, a kérdezőé pedig még 7 sincs... Azért az a 2 hónap nagyon nem mindegy, 10 hónapos kortól már javasolt amúgy is, tehát te 1 hónappal előzted meg az ajánlást...
2009. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! nem fogok neki csinálni belőle főzit. Marad a sütőtök, az tuti :)
2009. nov. 25. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!