Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei a 3 napos...

Mik a tünetei a 3 napos láznak, azon kívül, hogy lázas a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos és vasárnap este lázas volt, ma is volt neki, meg hasmenése is, zöldes széklettel
2009. nov. 24. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a láz és pár nap múlva kiütések lehetnek rajta.
2009. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A magas láz és az ezzel járó levertség,étvágytalanság,ha ehhez hasmenés párosul akkor az valami baci okozta fertőzés szokott lenni.Sok folyadék kell,és sürgősen látnia kell a gyermek orvosnak!Az enyhébb hőemelkedésnél ahol jó a baba kedve és étvágya,ám jelen van a hasmenés, ezernyi oka lehet.Ilyenkor is fontos lenne orvoshoz vinni,de 8 hónaposan álltalában a fogzás okozza(szemfogak).Ne haragudj az okoskodásomért,és remélem mihamarább meg gyógyul a picurid!
2009. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Hétfőn voltunk orvosnál, de a fogzásra fogta a lázat, akkor még nem volt hasmenése. Étvágya van, kicsit nyűgös, de vannak jó pillanatai :-)

Még egyszer köszi a válaszokat!

2009. nov. 24. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én annyit fűznék hozzá,hogy kisfiam a legnagyobb melegben volt 3 napig lázas.40,4 volt,hát nagyon megijedtem,és azonnal orvost hívtam.Adott Neki egy injekciót,de előtte hűtőfürdőztettem.Hasmenése kis mennyiségben volt.Nem a fogai miatt voltak mert akkor már megvolt a 2 szemfog vagyis 8 hónaposan.Másnap már jobban volt,harmadnap már minden rendben.Közben kapott Germicid kúpot is.Kiütései lettek a kis hátán,arra kapott Fenistil cseppeket,és ecsetelő ami fehér,és azzal kellett bekenni Neki.Aztán szépen elmúlt.Hát nagyon be voltam parázva mi lehetett,igazából még az orvos sem tudta megmondani mi ez!Röntgenre akarta küldeni de azt nem engedtem.azóta hál'Isten nem volt beteg,és remélem nem lesz!Nektek is kívánok jó egészséget!
2009. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!