Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Heim Pál fekvő osztályán...

A Heim Pál fekvő osztályán tényleg nincs szülőszoba, ahol az anyukák aludhatnak?

Figyelt kérdés
Sokszor adományoztam már nekik, a többi nagyösszegű adományokról nem is beszélve, és azt hallottam, hogy pl a Betesdahoz képest még ez sincs??
2009. nov. 24. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! mi a belgyógyászaton feküdtünk a kisfiammal, és külön szobában voltunk. egy nagy ágy nekem ,és egy kiságy a babának. Amikor először voltunk még csak 3 hetes volt, akkor egy külön részen voltunk, aho la pici babák vannak: ott van Baba-mama szoba, nem is egy hanem őt, de fizetős, azt hiszem 3000. ft. volt egy éjjel. na akkor viszont egyik sem volt szabad, 4 napig egy sámlin ültem...

Utána már nagyobb volt, 6 hónapos, mikor voltunk, volt saját szobánk, és nem kellett fizetni, csak 1000.-/éjjel, és ebben benne volt 3x étkezés is. szóval van, de én csak a csecsemőosztályről tudok nyilatkozni.

a Madarászban is voltunk 3x, na ott 2 szoba van ami külön van, de minden kórteremben van 1 nagyágy, és 2 kicsi rácsoságy. és ingyen van...akárhányszor ott voltunk le tudtam feküdni. még ha 2en voltunk egy szobában és az egyik anyuka aludt az ágyon akkor is, mert egy nagy fotel volt ben plusszba...de ez csak a csecsemőosztály...

2009. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!