Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második gyerkőcötök mikortól...

A második gyerkőcötök mikortól aludta át az éjszakát? Tartok tőle, hogy attól, hogy rögtön kikapom a kicsit az ágyából, hogy ne ébressze fel a nagyobbat, nem fogja átaludni az éjszakát.

Figyelt kérdés
Ugyanis emlékszem az elsőnél hagytam többször, nem sírni persze, csak hangicsálni és egy idő után magától visszaaludt-átaludta az éjszakát, de így a második gyerkőcnél ezt nem igazán tudom megcsinálni. tapasztalatok? Felesleges aggódás?A második gyerkőc később aludta át az éjszakát esetleg pont emiatt?
2009. nov. 24. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első 8,5 hónaposan már átaludta, a kicsi most annyi és még ébred többször.

Voltegy 2 hetes időszek 4 hónapos korában, amikor ő is átaludta, de az csak véletlen lehetett:-))

Reménykedem előbb utőbb ő is át fogja, és eljön aza az idő, mint a majdnem 10 éves bátyjánál, hogy úgy kell kikönyörögni az ágyból reggelenként.

2009. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt nem akartam és nem is raktam őket még egyenlőre egy szobába, így a picúrnál egyre jobban kezd kitolódni az éjszakai alvás ideje mert néha ha megébred van hogy csak a cumi kell neki és már alszik is tovább.
2009. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!