Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindjárt 4 hós a babám és...

Mindjárt 4 hós a babám és újra 2-2.5 óránként eszik. Ez nagyon sűrűn van, igaz?

Figyelt kérdés
Az első pár hetet leszámítva,amikor 3 óránként evett,épp kibírt 2-2,5-et.Volt 3 hónaposan 1-2 hét,mikor 3 óránként cicizett,de most újra 2 órát bír.Tudom,hogy ez sűrűn van,de nem tudom tovább húzni.Állítólag már 4et ki kéne bírnia,de az enyém nem.Sűrűn eszik kicsit (80-100) és sűrűn alszik kicsit (másfél óránként 20 percet).Van valami baja vagy én rontottam el valamit?7200g,csak anyatejes.Éjszaka 2szer kel enni,anyósom szerint elég lenne neki már csak egyszer.(a babám szerint nem)
2009. nov. 24. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor egyen és annyit, amikor akar. anyósod meg... ezt meg azt kellene. nem kellene semmit, a babád tudja, h mi kell neki és kész.
2009. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem eszik nagyon sűrűn. Mihez képest is enne sűrűn? Minden babának mások az igényi. Én már csak tudom. Ikreim vannak és teljesen másként csinálnak mindent. Az egyik eszik 3-4 óránként, a másik épphogy kibírja a 2,5-3órát, pedig már 8hónaposak. Bízd babucidra a dolgot. Ő tudja mikor éhes és nem az anyósod. Neki se Te mondod meg mikor legyen éhes, nem?

2009. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 8,5 hónapos lányom minimum kétszer kel éjjel, ehhez mit szól(na) az anyósod?-:))
2009. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs sűrűn. A 3.-4. hónap körül van egy növekedési ugrás, amikor több kajára van szüksége a picurnak.
2009. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gyenge a tejed? Lehet, hogy már nem lakik jól vele rendesen.
2009. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam jövő héten lesz 4 hónapos, 2 hónapos kora óta tápszeres és ő is nagyon gyakran eszik (szerintem), nem mindig bírja ki a 3 órát, pedig már lassan a 4 óránkénti evésre kellene váltanunk. Nem erőltetem, adok neki ha kell két óránként. Éjszaka ő is kétszer kel enni.Szerintem ne aggódj emiatt, idővel majd ritkulnak az etetések, én is ebben bízom.

2009. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!