Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött babának (és az...

Egy újszülött babának (és az anyujának) mennyi textilpelusra van szükésge és miért? 10-15 elég, vagy kell 30-40 db is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem kezdetben 10 volt, aztán még vettem tízet. Feje alá kiságyba, babakocsiba, én is vettem mintásat orvoshoz járáshoz meg sétához(ez már csak flanc egyébként), kajcsi után büfi, nyáltörlés..attól is függ mennyire eregeti magából a különböző nyalánkságokat.:-)) Szerintem vegyél 10-et aztán akármikor tudsz még venni ha kell.
2009. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi 20-at vettünk, de 10 is elég lett volna bőven.vegyél csak 10-et (egy csomag) és ha kevés még tudsz venni.

mosnod úgy is sürübben kell majd a baba miatt, úgy hogy tuti elég lesz.

2009. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekünk 3volt,és elég is volt.
2009. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Először én is 10-et vettem, de aztán már mindehol pelus volt, (a mérlegen, a kiskádban, a feje alatt, a kocsiban, stb) és elszaladtam venni még 10-et, de nem kellett volna, szóval szerintem elég 10.
2009. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is a sok bukás okoz gondot, napi legalább 10 pelenka elmegy rá. Áldom az eszem, hogy szárítós mosógépet vettem. Így minden nap mosok egy kanyar pelust, amit egyből meg is szárítok, de így is kell a 20 pelus.

2009. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!