Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás! Segítenél?...

Hozzátáplálás! Segítenél? Lent folyt.

Figyelt kérdés
6,5 hós fiam délelőtt gyümit eszik két szopi közt, délben már kiváltottuk a szopit. Anyatejes. Ma délután fél 6 körül enni akartam egy almát de nagyon nézett és odatartottam neki mielőtt én ettem volna belőle.(cukin rágja a fogaival) Nagyon akarta így reszeltem neki. Úgy ette mint aki ma még semmit nem kapott. Szinte remegett érte. Megette az egész almát. Kérdésem hogy ezentúl adjak neki délután is enni valamit? Ha igen mit? Hogy csináljam? Éhes lehetett? Eddig nem "panaszkodott" csak egszer-egyszer akkor cicit kapott.
2009. nov. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen, most már eszes a babád és tudja hogy anya is finomat rágcsál. Miért nem adhatnál neki uzsonnára is? Nyugodtan adj neki, főleg ha igényli is.
2009. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 6-7 hósan így ettünk, 8kor szopi 11kor gyümipép 12-12.30 szopi, 16.30 szopi 19kor főzelék /20.30/ lefekvés elött szopi. Szóval etesd nyugodtan.

2009. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
uzsonna mindenképp kell, egy kis gyümi vagy tejpép....
2009. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!