Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hos a babom, eddig csak...

3hos a babom, eddig csak háton alszik hason nem marad meg. A kis buksián hátul kivan kopva a haja, oldalt probáltam altatni de ugy sem marad meg. Mit csináljak? Kino meg a haja? Amugy fiu es hosszu a haja es igy egy kicsit muris.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sose legyen nagyobb problémád, mint hogy muris a haja:-)

Az oldalt fekvés baromi egészségtelen, amíg magától nem fekszik úgy, ne erőltesd.

Ha hason sem szeret, majd megszeret, ha már át tud fordulni, ezt sem kell erőltetni.

A haja meg természetesen ki fog nőni:-)

2009. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kinő a haja.Aludjon úgy,ahogy neki jólesik.
2009. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha egy 3 hónapos prücsök még csak háton alszik. Ha majd nagyobb, mozgékonyabb lesz, más pozitúrákban is fog majd aludni, és a haja is ki fog nőni újra.


Ebben a korban természetes, hogy a kis bébihajuk kikopik, sőt, egy része ki is hullik. Majd nő helyette másik haj! :)

Én az én kisfiamnak hajvágógéppel levágtam a haját rövidre, amikor ekkora volt, mint a tiéd most, hogy ne nézzen ki olyan mókásan. Persze a hajvágást nem minden baba tűri el szó nélkül...

2009. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is szabályos kör alakban ki van kopva hátul. De szerintem olyan édes. Én nem aggódom, úgyis egyszer kinő ott is.
2009. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden babának kikopik hátul a haja aki háton alszik. Láttál már hátul kopasz fejű ovisokat? Nem. Na, ugye. Még szép hogy kinő.
2009. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a reakciokat.Az utolson jot mosolyogtam-igazad van,kőszi megegyszer
2009. nov. 24. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:
5,5 hós a fiam, ugyan ez a helyzet. :) csak háton marad meg, sőt mászik a hátán, körbe a kiságyban :) neki is ki van kopva, remélem rendbe jön :)
2009. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!