Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki az Auchanban 990,...

Vett valaki az Auchanban 990, -Ft-os szivacs puzzlet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor 2 pingvin van rajta? Vagy mi a másik? Van egy szemből meg egy oldalnézetből. Szerintem. Vicces, hogy nem ismerem fel az állatokat. :-)
2009. nov. 23. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vettem tavaly!

De nem igazán jó, mert a puzzelban van olyan kicsi darabka is amit könnyen le tud nyelni a baba!

Kivettem azokat a drabokat de így meg lyukas és a baba szétszedte.

Erre figyel oda!

2009. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly kaptunk ajándékba. Eltettem, talán majd 3 éves korától fogja használni. Tele van apró darabokkal, szét lehet tépni, és nagyon büdös. Igaz, nem tudom, hogy hol vette az ajándékozó.
2009. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem, és tényleg olyan mintha mind a kettő pingvin lenne. Tényleg vannak benn kis darabok, én is kiszedegettem őket.
2009. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kis darabokat (meg az egészet, mert esik szét) úgy oldom meg, hogy hátul leragasztom széles cellux-szal. Így nem tudja kiszedni. Mindenkinek tudom ajánlani. :-)
2009. nov. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!