Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám egyszerűen nem akar a...

Babám egyszerűen nem akar a hasáról a hátára fordulni, mit tehetek érte? Előfordult másnál az hogy nagyon későn tanulta meg a babája?

Figyelt kérdés

Csak azért aggódom,mert a védőnői konzultáción is azt mondta a védőnő hogy ezt már tudnia kéne, illetve a dokinéni is azt mondta pár napja. (Fordítva - hátról hasra - természetesen már régóta megy neki.


Eddig háromszor fordult elő hogy valahogy újra a hátára fordult,de szerintem az csak véletlen lehetett...már csak a végeredményt láttam.


Most 6,5 hós.


2009. nov. 23. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van az én fiam mindjárt 8 hónapos és most kezdett el igazán pörögni. Mi is így álltunk ahogy ti, aztán egyik napról a másikra rájött hogy kell és csinálja. Ne aggódj!
2009. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ia a 8-ik hónap előtt 1 héttel tanulta meg, én is aggódtam miatta, de mostmár megy neki. Na nem mintha annyira érdekelné a dolog, de nem tudom többet hason tartani, mert utálja.
2009. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit már egyszer is megcsinált,azt tudja!Tehát tud a hátára is fordulni.Az egy dolog,hogy nem csinálja gyakran,majd csinálja.
2009. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van az utolsó válaszolónak. Egyszer megcsinálta, tehát tudja, az a lényeg. Lehet azért nem gyakorolja, mert még úgy érzi nincs rá szüksége. Majd belejön ne aggódj!!!
2009. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen de amikor megcsinálta, az úgy történt hogy hason az alkarján támaszkodott,kezében mindig valami játék,és ahogy lábval emelgette magát (mert folyton jár a lába),szerintem véletlen túllköte magát és átbillent. De szerintem nem volt tudatos, akkor nem is tudja,hogy hogy kell...vagy tévedek?

Annyira rosz hogy a védőnő folyton aggódásba kerget...pedig tudom hogy minden gyereknek egyedi fejlődési üteme van. Csak hát első baba...és nincs tapasztalatom.

2009. nov. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!