Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell szedetnünk a...

Miért kell szedetnünk a gyermekünkkel a konakiont, ha sósavat tartalmaz? A sósav én úgy tanultam mérgező, szervezetbe jutva halálos.

Figyelt kérdés
Megdöbbenve olvastam, hogy segédanyagként sóvavat tartalmaz. most akkor mi van?
2009. nov. 23. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A konakion K-vitamin, ami a véralvadásban játszik fontos szerepet. Gondolom a sósav, ami benne van, olyan kis töménységű, hogy nem árthat. Egyébként a gyomrunkban is van sósav töménységű anyag, a gyomorsav ( az 2 % töménységű sósav!!).
2009. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a benne lévő káliumot oldja fel és úgy mint oldat vagy alkotórész, nem káros a szervezetre.


Lehet, hogy a kérdést egy fizikai témában is feltehetnéd, nem itt a gyermekvállalásnál.

2009. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elnézést K-vitamint.
2009. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az é gyerekem nem szed k-vitamint,a doki sohase mondta,csak a D vitamint.Mire kell a K vitamin?
2009. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A véralvadásban van fontos szerepe. Csak az anyateje babáknak kell így pótolni, a tápszer tartalmaz K-vitamint is.
2009. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csak anyatejes babáknak kell asszem 6 hós korig amíg a hozzátáplálást el nem kezded.
2009. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. válaszolónak.
2009. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Riasztónak tűnik ez a "hozzávaló" de ez orvosi sósav.

Egyébként a szemcseppbe,orrcseppbe is van.

2009. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!