Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok virslit 10 hónapos vagy...

Adtok virslit 10 hónapos vagy idősebb babátoknak?

Figyelt kérdés
ha igen milyen időközönként és ha nem miért nem?
2009. nov. 23. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl szerencsés virslit adni egy ilyen pici babának,mert a virsli a maradékok maradékából készül,ráér még bőven,h ilyesmit egyen.
2009. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én adtam neki azóta is imádja,most 26 hós, de nem vagyunk egyformák:)
2009. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Túl sós, mindenféle hús és egyéb maradékból készül ( az unokaöcsém a Picknél dolgozik), általában szója is van benne ) az egyik legallergénebb élelmiszer), rengeteg benne a tartósítószer és a nitrit...
2009. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem vagyunk olyan nagyok, de nem fogok adni, sem sonkát, sem parizert, lengyelkolbászt és virslit. Ezek titólistán vannak. Dolgoztam az ételiparba, s egy életre megundorottam ezektől. Persze a rengeteg ízjavítóval jó íze van ezeknek a termékeknek, de az alapanyagot itthon a kutya sem enné meg.Ezen kívül e termékek 4o százaléka por, amit x helyről hoznak. Ennek a nagy része csont, köröm,pata keverék, a többit nem tudom.

Időnként megegyük, főleg, ha vendégségbe kínálnak, a férjem néha vesz, kirugva a hámból, de ilyen pici babának nem adnám.

2009. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk anyósomék egy ismerős vidéki hentessel csináltatnak házi virslit, ami garantáltan tartósítószer és adalékanyag mentes. Abból kapni fog, de boltit nem adok neki. Ha mindenképpen szeretnél neki adni, akkor inkább sertésvirslit adj, ne baromfit. Az tényleg a hulladék hulladékából készül.
2009. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vagy az Auchanban veszek gyerek sonkát,párizsit és virslit. Scooby Doo-s. Ezt kapja, rávan írva hogy nagy százalékban van benne sertés húsi, meg sok vitamin van benne. 9 hónapos korától adom neki. Most 11 hónapos.
2009. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.adtam már neki,és nagyon szereti,csak pont az emlitett okok miatt,nagyon ritkán kap.vettem már én is ezt a gyerekvirslit,de ennek az összetevői sem győztek meg.a nagyon drága virslit és sonkát kapja.de csak nagyon ritkán.köszi a válaszokat.
2009. nov. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!