Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a szopó gumó?

Mi az a szopó gumó?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
en szopo holyagrol hallottam ami a kisbabak szajan kepzodik a szopitol. vagy te mire gondolsz?
2009. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fogínyén van a védőnő mondta hogy az.
2009. nov. 23. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam, de még a védőnőnk és az orvosunk sem. Amikor megláttam a kérdést felhívtam őket hogy tudnak-e erről valamit. Hát nem. Szerintem kérdezz rá mégegyszer hogy mi lehet az!
2009. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szopó párna, szopó gumó: a kisbaba felső alkán képződik, könnyíti a szopást, olyan, mintha vízhólyagos lenne a szája, de ez egészséges, természetes dolog.

Én megijedtem, hogy a kórházban megégették valamivel a száját, de a védőnő megnyugtatott, hogy ez csak a szopópárna a felső ajakon.

2009. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen a felső ajkon nekünk is volt azt azt mondta szopó hólyag. De most azt hittem a foga nő de azt mondta az nem fog hanem szopó gumó és hogy az kifog fakadni.
2009. nov. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!