Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel szeret játszani 1 éves...

Mivel szeret játszani 1 éves babátok?

Figyelt kérdés
Olyasmi, ami hosszabban leköti.
2009. nov. 22. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
formabedobó, képeskönyv, papírtörlő (ezzel takarít:D), szobahinta, járássegítő (azóta érdekli, mióta tud járni)
2009. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne várj sokat tőle. :) Én is így voltam vele, hogy 5-10 percnél tovább bármire ráunt. Kivéve amivel nem szabadott volna játszani (pl. kutya ivóvizében pancsolás). Szívesen elpakolászott, a CD-ket imádta kigórálni a polcról. Egy csomó helyen olvasgattam mit csináljak, de mindig ugyanazt találtam, ez teljesen normális az ő korában! Most 15 hós lesz, már egész jól elpakolgatja a fakockáit, húzogatja a madzagra kötött játékait, tologatja az autókat, a csattogós pillangóját és az építőjátékával is egyre többet játszik. De leginkább azt imádja, mikor a lakásban rohangálunk, kergetőzünk, kukucskálunk, ágyon hempergőzünk, birkózunk. :D Persze ilyenkor nem lehet mást csinálni... :)
2009. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen...most 11 hónapos, és 5-10 percet elvan (akkor se egy játékkal), aztán mindent eldob és jön hozzám, és akkor vele kell foglalkozni, mert különben súlyos üvöltés van. ált. csak az válik be, ha leülök vele, és adom neki az újat amikor megunt vmit. De így is hamar kimerül a készlet, és akkor rámveti magát, és nyűglődünk egy sort. Aztán kitalálok megint valamit...pff. fárasztó. :)
2009. nov. 22. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez még jóideig igy lesz:( ez igy a normális és átlagos viselkedés. Menjetek kicsit többet ki,napi 2,3- szor is ki lehet menni a levegőre,főleg ha elfogyott minden ötlet:)
2009. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utsó nagyon jól irta, nálunk is ez válik be. Pl ma is, bent már őrjöngött, mert már minden helyiségben volt, mindennel játszott (akár szabad akár nem), kint meg szitált az eső, sötét volt, de mondtuk nem baj, megszellőztetjük. Irtó jót tett neki! :)) Egyébként főleg műszaki dolgokkal játszik, van kiszuperált video, még nem-kiszuperált magnó, tv távirányító, telefon, ezeket sokáig nyomkodja, azután ajtókat nyit-csuk, lépcsőt mászik, edényeket, dossziékat rámol, a bilibe belepakol dolgokat (főleg telefont) és azt tologatja a lakásban, kicsit labdázik és kismotorozik. Olyat is szoktam hogy uzsgyi elmegyünk vmelyik mamához, dédihez és ez a környezetváltozás is jót tesz neki (na meg nekem is!) :))
2009. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos mi távol élünk az össszes rokontól és baráttól. a séta meg nem nagyon működik, mert már utálja a babakocsit, általában feszegeti ki magát belőle, és abban is nyüsszög. Már nagyon várom, hogy járjon, talán akkor jobb lesz (legalábbis ebből a szempontból). :)
2009. nov. 23. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!