Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna?...

Csak én vagyok ilyen béna? Fél éves sincs a babám, most vettük a második babakocsit, mert az elsőbe nem fér el a téli cuccban. Mások egy kocsival kihúzzák végig?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is már a 2. van, de azért, mert elkövettem azt a hibát, hogy használtat vettünk egy ismerőstől elsőre...nem részletezem, de szinte semmi nem volt rendben vele. Én gondoltam, ha nekik bevált, és meg voltak elégedve, akkor jó lesz nekünk is. Azért, mert annyiféle babakocsi van, még életemben nem láttam két ugyanolyat az utcán, nagyon nehéz jól választani (no meg, az ár sem mindegy). Hát, másodszorra már sokkal jobban sikerült a választás, már tudtam, hogy nekem milyen szempontok fontosak :).
2009. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós a babám, és jó nagy a kocsink, most vettem kisebbet, hogy beférjen az autóba, meg felférjek vele a buszra.

Van ez így:-))

2009. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én direkt nagyot vettem, beöltöztetve is elfér a féléves lányom, de nagyon nehéz vele moccanni, apa kell hozzá.
2009. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindkettőnek megvannak az előnyei hátrányai. mi ajándékba kaptunk egy PC kocsit, óriási, a gyerkőc kényelmesen elfér benne, pedig nem kicsi baba, viszont iszonyú nehéz, nehézkes mozigni vele,emelni pedig egyenesen lehetetlen. én vennék kissebbet, de félek, nem fér el benne a gyerkőc....
2009. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak, hogy megnyugodj:

A többfunkciósunk nagyon jó volt, széles, profi, de borzasztó nehéz.

A sportunk könnyű, széles, de rettentő vékony.

Így aztán őszre-télre vettem egy vastagabb, széles, lábzsákos sportot. Végre elégedett vagyok! :)

2009. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és mindezt 1 év alatt produkáltam. :/

(utolsó)

2009. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Dehogy vagy béna:)én is ugyanebben a cipőben járok.7honapos a kislányom.Amikor vettük fontos szempont volt,hogy kicsi,könnyü babakocsi legyen ez sikerült is,de a lányom igen hosszu baba most71cm és hosszában is kinőtte,de széltében az katasztrofa.Nem fér el benne télicuccban ordit,sezgénykém be van préselve,mint a hering.Tiszta stresszben voltam,amikor már indultunk sétálni.Most kaptunk kölcsöm egy szélesebbet ebben sokkal jobban érzi magát ugyhogy nagyobbakat is sétálunk.

Tavaszig kaptuk kölcsön ezt,ugyhogy vennünk kell másikat.

2009. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,szerintem direkt csinálják!Vagy megszakadsz akkora,vagy télen nem fér bele...
2009. nov. 23. 07:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!