Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen név a Dézi-Virág egy...

Milyen név a Dézi-Virág egy babának szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos!:-D
2009. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik:-)
2009. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! édes név.:) csak gondolj arra is hogy felnőtt nőként is viselnie kell majd.
2009. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tükrözi hogy mennyire imádjátok!
2009. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosan hangzik,de most amit írok nem rosszból!A szomszéd kutyáját hívják Dézinek.Szerintem keress másik nevet a csöppségnek. :)Nagyon sok szép név van!
2009. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jah Dézi a kacsamesékből!Nekem ez annyira kacsa név!Nem tetszik!A Virág még elmegy...bár van már belőle vagy 100!
2009. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy divatos kutya név :) de benne van az anyakönyveztethető nevekben és annyira bejön nekem.a nővére Jázmin,és nekem illenének egymáshoz ezek a nevek :) nehéz választani ,fontos hogy mi elégedettek legyünk vele...bár manapság vannak érdekes nevek.
2009. nov. 22. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért furcsa mert a Dézi (Daisy) angolul Margarétát jelent és így a Virággal együtt kicsit sok.
2009. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy százszorszépet jelent. És olyan h*lén néz ki így hogy Dézi. Meg angolul Daisy, arról meg valami egyszerű kis falusi lányka jut eszembe. Nekem nem tetszik. Akkor mág inkább Virág, bár van sok szép, különleges név.
2009. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik a Dézi, bár így leírva kicsit fura...a Virággal szerintem is sok. De ha nektek tetszik akkor ne érdekeljen más véleménye! Nálunk senkinek nem tetszett a Villő csak nekünk. Volt aki azt mondta, hhogy sebaj majd használja azt helyette, hogy Virág...az már nem érdekelte, hogy az a vezetékneve.:-)) szóval arra akarok kilyukadni, hogy amelyiket te adnád az másnak nem tetszik, más gyerekének a neve meg neked nem. Ezért van sokféle név. Úgyhogy hajrá, azt adjátok amelyik nektek tetszik!
2009. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!